HAKKIMIZDA

Firma Tarihçesi

Arpanu Seyahat bir profesyonel tur operatörü olarak işletmelrin ve kuruluşların özel gereksinimleri için yanı sıra bireysel turistik hizmetler vermektedir.

Saygın yerel firmalar ile işbirliği yaparak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktayız.İş seyahatları ve konaklama alanlarında uzmanlaşarak incoming hizmetlerinde Türkiye ’nin önde gelen acentaları arasında kendine yer bulmaktadır.


Ofislerimiz

Hotelistan Turizm Ltd. Şti Istanbul merkezli ,TÜRSAB lisansli Arpanu Travel seyahat acentasıdır.

Şirketimiz şehir turları ve havaalanı özel transfer tecrübesine sahiptir. Bununla birlikte Türkiye’ nin önemli merkezlerinde de hizmet vermektedir.Konuklarımıza güvenli ve rahat yolculuk yaşatmak temel amaçlarımızdan biridir.


İnsan Kaynakları

2010 yılında kurulmuş olmasına rağmen, son derece deneyimli seçkin ve saygın seyahat uzmanları şirketimizin omurgasını oluşturmaktadır.Unutulmaz seyahat deneyimi oluşturmak , en titiz müşterileri memnut etmek için personelimiz 24 saat hizmetinizde bulunmaktadır..

Kısa tarihçesıne rağmen Arpanu Travel Profesyonel Konferans Organizatörlüğünde(PCO) ve DMC branşlarında önemli noktalara gelmiştir.


Hizmetlerimiz

Şirketimiz Tükiye'nin en popüler turistik yerleri, büyük havaalanları,liman ve istasyonlara tek yönlü ve çift yönlü transfer hizmetelri vermektedir. Ayrıca kongreler,toplantılar,spor musabakaları,sergiler ve benzeri etkinlikler organize etmektedir. Rezervasyon ile başlayan kaliteli hizmetin devamını tüm büyük şehirlerde konforlu havaalanı transferleri,şehir içi turları ve hotel rezervasyonlarında görebilirsiniz.)


Kurum Bağlantıları

Arpanu Travel üyesi olduğu kuruluşlar:


Seyahat Acentaları

Arpanu.com dünya çapında seyahat acentaları ve tur operatörleri için online rezervasyon hizmetleri vermektedir.Acenta olarak sistemimize kayıt olun, hesap oluşturarak indirimli seyahat hizmetlerinde yararlanın.Üye olduğunuzda aşağıdaki hizmetlerden yararlanabilirsiniz:

 

Neden Arpanu Travel?

Arpanu'yu özel yapan ne?

  • Müşteri odaklı seyahat acentası olması
  • Yerel pazarı iyi tanıması
  • Mükemmel iş ortaklık ilişkileri
  • Eğitimli ve deneyimli personel
  • Esnek çalışma saatleri 24 saat müşteri hizmeti
  • Dünyaca saygın ve güvenilir iş ortakları
  • Profesyonel bir yapı olması
  • Esnek maliyetler ve yaratıcı çözümler.